
Таймер розумна розетка Lemanso LM698 з wifi (розумний будинок)
846 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM6346(680)
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Таймер розумна розетка Lemanso LM698 з wifi
Розумна розетка використовується як частина так званої системи "Розумний дім".
Завдяки цьому приладу ви можете не тільки дистанційно вмикати або настроювати ввімкнення приладів віддалено, а й:
- стежити за напругою в мережі
- контролювати споживання приладів, під'єднаних до розумної Wi-Fi розетки
- функція будильник дає змогу прокинутися під улюблену теле або радіопередачу
Керування здійснюється зі смартфона
Легко та швидко настроюється на потрібний час спрацьовування.
Приклади застосування:
- важкодоступні місця
- керування аудіо-відеосистемами
- керування домашнім кінотеатром (проєктором)
- бойлер
- система поливання
- освітлення (вивіска, акваріум тощо)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тижневий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для вуличного освітлення, Для систем поливу, Для систем водозабезпечення, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | WiFi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴

