Топ продаж

Лампа світлодіодна проти комарів (антимоскітна) Lemanso 6W E27 2200 K 3 метри
156 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM774
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна проти комарів Lemanso LM774 6W E27 2200 K 3 метра
Світлодіодна лампа випромінює світло зі специфічною довжиною хвиль, що відлякує комарів.
На відміну від знищувачів комах, ця лампа відганяє їх.
Характеристики:
Радіус дії - 3 м
Потужність — 6 Вт
Тип цоколя — E27
Температура світіння — 2200 К
Колір — лимонний
Застосування:
- відкриті тераси
- беседки
- зони для пікніка
- дачні ділянки
- балкони
Переваги:
- низьке споживання електроенергії
- не виділяють шкідливі речовини
- безпечна для дітей
- безпечна для тварин
- підходить для алергіків
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відлякувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Лимонний |
| Потужність | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴

