
Світлодіодна панель Lezard 442-LPS-31248 — 48 Вт (295 * 1195 * 14 mm) 4200 K 3400 люм з розсіювачем
880 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 442-LPS-31248
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодна панель з розсіювачем Lezard 442-LPS-31248 — 48 Вт (295 * 1195 * 14 mm) 4200K 3400 люм
Призначена для загального освітлення громадських, адміністративних, офісних та інших будівель або приміщень.
Відповідає стандарту фотобіологічної безпеки та безпечна для очей.
Цей світлодіодний світильник ідеально підходить для підвісних стель.
Особливості та переваги:
- Ультратонкий корпус (14 мм)
- Без мерехтіння
- Простий дизайн і легке безпечне встановлення
- Стійкий до блякнення пластик
- Відповідність нормам безпеки
Робоча напруга 220-240 В.
Потужність 48 Вт.
Світловий потік 3400 Лм.
Колірна температура 4200 К.
Кут відмінності променя від джерела світла 180 град.
Корпус — метал.
Колір білий.
Розсіювач — опаловий.
Розміри, мм 295x1195х14.
Ступінь захисту IP20.
Діапазон температури довкілля — 10+40 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Світловий потік | 3400 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1195 см |
| Ширина | 295 см |
| Висота | 14 см |
| Вага | 1.7 г |
| Основні | |
| Потужність | 48 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби | 20000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
- Ціна: 880 ₴
