
Табло для ламбарду 700х960 тип 2
7 990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодне табло для ломбардів
Електронні світлодіодні табло для ломбардів відбивають вартість придбання та запорука драгеталів і виробів із них
Зазвичай встановлюються такі табло на вхідних групах ломбардів для привернення уваги потенційних клієнтів.
З LED табло для ломбардів ви зможете:
- оперативно інформувати клієнтів про зміну вартості дорогоцінних металів, відсоток запоруки
- завдяки яскравій динамічній підсвітці, додатково залучати увагу потенційних клієнтів
- підтримати імідж сучасного та надійного підприємства
- істотно спростити пошук вашого місця перебування
Керування зміною інформації у світлодіодному табло виконується через USB, WiFi або через LAN-кабель
Колір фону та написів згідно з вашими побажаннями
Колір світіння світлодіодних модулів може бути:
- червоний
- білий
- синій
- жовтий
- зелений
- повноколірний (багатобарвний, RGB)
Виготовимо світлодіодні табло за вашими вимогами та розмірами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Для внутрішнього і зовнішнього використання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴