
Електронне табло обмін валют - 4 валюти 960х640 мм
11 280 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронне табло обміну валют(модулі) одноколірне - 4 валюти 960х640 мм
Тип індикатора: світлодіодний модуль 320*160
Тип управління - USB(також можливо WiFi, Lan)
Назви валют - будь-які за вашим бажанням
Колір світіння - білий доступні кольори зелений, жовтий, червоний, синій)
Можлива анімація кожної клітинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Товщина | 90 мм |
| Характеристики | |
| Висота знака | 160 мм |
| Кількість рядків | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Для внутрішнього і зовнішнього використання |
| Колір світіння | Комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 280 ₴

