
Лампа ультрафіолетова для знищувача комах(електро мухобійка) на 70 м2
123 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM789
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа ультрафиолетовая для электрического уничтожителя(ловушка насекомых, мухобойка) LMN104 на 70 м²
Электрический светильник ловушка для уничтожения насекомых.
Може застосовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі(під навісом).
Ефективно застосовується проти мошок, комарів, молі, мух, ос, метеликів, метеликів та інших літаючих комах.
Основні характеристики:
- Потужність споживання: 10 Вт
- Цоколь: G13/T8
- Живлення від мережі 220В.
- Розмір робочої частини – 305мм
- Габаритний розмір – 330мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Площа дії | 70 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

