
Вуличний садовий світильник Lemanso 3W 270LM 6500K IP65 LM3703
447 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3703
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вуличний садовий світильник Lemanso LM3703(LM23)
Вуличний світлодіодний світильник. Дуже добре підходить для підсвічування фасадів, використовується в ландшафтному дизайні. Монтується на поверхню ґрунту або на інші покриття.
Переваги:
- Вологозахищений, IP65;
- Економний;
- Дає змінювати напрямок освітлення;
- Не потребує обслуговування;
Характеристики:
- Тип — вуличний світильник
- Матеріал — алюмінієвий сплав, скло
- Колір чорний
- Висота — 245 мм
- Ширина — 43 мм
- Колір світіння — 6500К (холодний)
- Світловий потік — 270 Лм
- Напруга живлення — 85-265 В
- Споживана потужність — 3 Вт
- Ступінь захисту — IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 270 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Розміри | |
| Довжина | 4.3 см |
| Висота | 24.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴

