
Светодиодный прожектор с аккумулятором и подставкой 20Вт 6500К IP65 Lemanso LMP29
917 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP29
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор з акумулятором і підставкою 20Вт 6500К IP65 Lemanso LMP29
Світлодіодний прожектор оснащений зручною підставкою і вбудованим акумулятором
Світлодіодний прожектор LMP28 призначений для підсвічування площ де немає можливості підключення до мережі.
Завдяки технологи LED даний прожектор дає максимальний рівень кольорового підсвічування, при цьому витрачає небагато електроенергії.
Конструкція прожектора виконана в яскравому і помітному жовтому кольорі
Переваги:
- Працює автономно за допомогою вбудованої двох батарей 5V, 4000mAh;
- Два види зарядних пристроїв - в розетку і автомобільний від прикурювача.
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Мобільність і зручність експлуатації завдяки зручній підставці;
- Компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус з порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
- Світіння - холодним білий 6500К, потужність 20W (аналог 200Вт лампи розжарювання).
- Кут розсіювання світла - 270 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 700 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 29.8 см |
| Висота | 18.4 см |
| Ширина | 16 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 270 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴

