
Таймер добовий Lemanso LM662 (673) механічний
329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM662(673)
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Таймер добовий Lemanso LM662 (стара назва LM673) механічний
Механічний таймер використовується для приладів потужністю до 3,5 кВт (16 А).
Легко та швидко настроюється на потрібний час спрацьовування.
За потреби за допомогою кнопки перемикається у звичайний режим роботи перехідника без вимкнення під'єднаного пристрою.
Інструкція механічного таймера LM662 (стара назва LM673)
Таймер LM662 (стара назва LM673) оснащен 96 пелюстками, кожен із яких — еквівалент 15 хвилин.
Якщо пелюстка втопилася - таймер працюватиме буде.
Якщо пелюстка піднята — у цей час таймер працювати не буде.
Налаштування таймера.
Вставте таймер у розетку та переведіть червоний покажчик на поточний реальний час (прокрутіть за лепестки лицьову частину таймера за годинниковою стрілкою)
Знаємо на шкалі час, у який Ваш прилад має бути увімкнений і затискаємо всі потрібні пелюстки.
На бічній стороні таймера переводитьмо перемикач у нижнє положення, у цьому разі механічний таймер працював як таймер (у верхньому положенні працює як простий перехідник)
Приклади застосування:
- бойлер
- система поливання
- освітлення (вивіска, акваріум тощо)
Переваги таймера LM662 (стара назва LM673)
- низька вартість
- простота налаштування
- надійність
- швидке перемикання режимів таймер/перехідник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для систем поливу, Для систем водозабезпечення, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 83 мм |
- Ціна: 329 ₴


