
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 25W E27 2500LM 6500K А70 LM3068
160 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3068
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 25W E27 2500LM 6500K А70 LM3068
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM3068 25W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 250Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3068:
- Температура світіння - 6500 (Холодний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 70мм
- Світловий потік, Лм - 2500
- Потужність - 25Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 250 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

