
Світлодіодна панель Philips RC091V LED34S/840 PSU W60L60 RU 4000 К
1 298 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 911401868881
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна панель Philips RC091V LED34S/840 PSU W60L60 RU — 34 Вт (597х597х9мм) 4000 K 3400 люм
Ультратонка панель SmartBright RC091V призначена для загального освітлення громадських, адміністративних, офісних та інших будівель або приміщень (школи, дитячі садки, лікарні, магазини, торгові центри тощо).
Особливості та переваги:
- Ультратонкий корпус (9 мм)
- Простий дизайн і легке безпечне встановлення
- Стійкий до блякнення пластик
- Відповідність нормам безпеки
Робоча напруга 220-240 В.
Потужність — 34 Вт.
Світловий потік — 3400 Лм.
Колірна температура — 4000 К.
Корпус — метал.
Колір білий.
Розсіювач — матовий.
Розміри, мм — 597x597х9.
Ступінь захисту — IP20.
Термін експлуатації — 25 000 год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 34 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 34 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 3400 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 597 см |
| Ширина | 597 см |
| Висота | 9 см |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби | 25000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴

