
Стельовий світильник Philips DN027B G2 LED12/NW 14W 4000K L150
470 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 929002075502
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Стельовий світильник Philips SmartBride Downlight DN027B — легкий, безпечний і надійний світильник
Завдяки світлодіодному джерелу світла, а також якісному антивідблисковому розсіювачу забезпечує яскравий м'який та освітлення й рівномірний розподіл світла.
Світильник не тільки дуже зручний у використанні, але й простий у встановленні.
Особливості світлодіодних світильників Philips DN027B:
- Компактний тонкий корпус (від 33 мм) і невелика вага (до 450 г);
- Енергоощадження (на 85% ефективніше, порівнюючи з лампами розжарювання й до 35%, порівнюючи з енергоощадними лампами);
- Зручність використання й легкість монтажу завдяки інтегрованому драйверу;
Дуже довгий термін експлуатації у разі безвідмовного функціонування. Використовуються якісні світлодіоди, термін експлуатації яких становить до 20 000 годин.
Робоча напруга 220-240 В.
Потужність — 14 Вт.
Світловий потік — 1200 Лм.
Колірна температура — 4000 К.
Корпус — метал.
Колір білий.
Монтажний діаметр, мм — 150.
Розміри, мм — 175x175х33.
Ступінь захисту — IP20.
Термін служби — 20 000 год
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 360 г |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 175 см |
| Діаметр | 150 см |
| Довжина | 175 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Philips |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Форма | Квадратна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 14 Вт |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Врізний |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Колірна температура | 4000К |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби | 20000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (діаметр) (мм) | 175 |
- Ціна: 470 ₴

