
Монтажний клин L 150/45/20
від 827 ₴/100 шт.
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: L150/45/20
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний клин використовується в будівництві під час монтажу вікон, дверей, підвіконь, сходів, а також під час настилу ламінату, паркету та інших робіт, де потрібно забезпечити фіксацію дистанції між матеріалами.
Точність вирівнювання забезпечується зубчиками, які розташовані з обох боків клина, крок становить півміліметра.
Завдяки повітряним камерам знижується промерзання в холодну пору року.
Характеристики:
Виробник: Medos (Польща)
Висота: 20 мм
Довжина: 150 мм
Ширина: 45 мм
Норма упаковки: 100 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medos |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 20 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина підкладки (мм) | 45 |
| Товщина підкладки | 20 |
| Тип комплектующего | Клин монтажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 827 ₴/100 шт.


