Світлодіодний прожектор заливального світла Philips Essential BVP150 призначений для зовнішнього освітлення фасадів будинків, складських приміщень, паркінгів, охоронного освітлення, рекламних бордів та інших об'єктів.
Корпуси всіх прожекторів мають клас захисту IP65, завдяки цьому надійно захищені від потрапляння пилу та вологи.
Прожектор Philips BVP150 LED8/NW є високоефективною заміною звичайних прожекторів із галогенними лампами
Переваги:
- захист IP65, II клас;
- покращений тепловідвід завдяки литому алюмінієвому корпусу;
- висока світловидатність;
- немає мерехтіння;
- механічна міцність;
Характеристики:
- Потужність — 10 Вт
- Колірна температура — 4000 K
- Драйвер у комплекті — Так
- Вхідна напруга — 220-240 В
- Клас захисту від проникнення — IP65
- Матеріал корпусу - Литий алюміній
- Матеріал оптичної кришки/лінзи — Скляний
- Загальна довжина — 115 мм
- Загальна ширина — 92 мм
- Загальна висота — 28 мм
- Колір — Чорний
- Светоотдача - 850 lm
- Індекс передавання кольору — >80
- Діапазон температури довкілля — -40 to +50 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 850 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 4000К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Розміри | |
| Довжина | 11.5 см |
| Висота | 9.2 см |
| Ширина | 2.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 110 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴


