
Світлодіодний прожектор BVP150 LED42/WW 50W 3000 К
1 063 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 911401732412
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний прожектор заливального світла Philips Essential BVP150 призначений для зовнішнього освітлення фасадів будинків, складських приміщень, паркінгів, охоронного освітлення, рекламних бордів та інших об'єктів.
Корпуси всіх прожекторів мають клас захисту IP65, завдяки цьому надійно захищені від потрапляння пилу та вологи.
Прожектор Philips BVP150 LED42/WW є високоефективною заміною звичайних прожекторів із галогенними лампами
Переваги:
- захист IP65, II клас;
- покращений тепловідвід завдяки литому алюмінієвому корпусу;
- висока світловидатність;
- немає мерехтіння;
- механічна міцність;
Характеристики:
- Потужність — 50 Вт
- Колірна температура — 3000 K
- Драйвер у комплекті — Так
- Вхідна напруга — 220-240 В
- Клас захисту від проникнення — IP65
- Матеріал корпусу - Литий алюміній
- Матеріал оптичної кришки/лінзи — Скляний
- Загальна довжина — 200 мм
- Загальна ширина — 145 мм
- Загальна висота — 33 мм
- Колір — Чорний
- Светоотдача - 4250 lm
- Індекс передавання кольору — >80
- Діапазон температури довкілля — -40 to +50 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Світловий потік | 4250 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна температура | 3000K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 110 град. |
| Розміри | |
| Висота | 14.5 см |
| Ширина | 3.3 см |
| Довжина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063 ₴

