
Светодиодный прожектор цветной RGB 30Вт IP65 Lemanso LMP76-30 с пультом
588 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP76-30
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний кольоровий прожектор RGB 30Вт IP65 Lemanso LMP76-30 з пультом
Світлодіодний прожектор призначений для фасадної підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе і т.д.
Завдяки технологи LED даний прожектор дає максимальний рівень кольорового підсвічування, при цьому витрачає небагато електроенергії.
У комплекті є пульт управління для дистанційного контролю прожектора.
Переваги:
- Широкий спектр кольорової гами;
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу і компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус з порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
Тип - світлодіодний прожектор
Виробник - Lemanso
Напруга живлення - 170 - 240В
Споживана потужність - 30 Вт
Колір корпусу - чорний матовий
Матеріал корпусу - алюміній, скло
Колір світіння - кольоровий RGB
Ступінь захисту - IP65
Кут розсіювання - 120 °
Габарити - 125х85х35 мм
Ресурс роботи - 50 000 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Спосіб освітлення | Динамічне освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-265, 170-260, 185-230, 220-240 |
| Розміри | |
| Довжина | 12.5 см |
| Висота | 8.5 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴
