
Світлодіодний прожектор 20Вт 6500К 1200LM IP65 Lemanso LMP73-20
176 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP73-20
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний прожектор 20Вт 6500К IP65 Lemanso LMP73-20
Світлодіодний прожектор призначений для фасадної підсвічування різних будівель, пам'яток, кафе і т. д.
Завдяки технології LED даний прожектор дає максимальний рівень кольорового підсвічування, при цьому не витрачає багато електроенергії.
У комплекті є пульт управління для дистанційного контролю прожектора.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу і компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус з порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
Тип - світлодіодний прожектор
Виробник - Lemanso
Напруга живлення - 175-265В
Споживана потужність - 20 Вт
Світловий потік – 1200 Лм
Колір корпусу - чорний
Матеріал корпусу - алюміній, скло
Колір світіння - холодний білий
Ступінь захисту - IP65
Кут 120°
Габарити 125х85х25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 12.5 см |
| Висота | 8.5 см |
| Ширина | 2.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴

