
Дверний доводчик Dorma TS Compakt EN 2/3/4 з фіксацією, срібний
від 2 756 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TS Compakt
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверний доводчик Dorrma TS Compakt
Основні характеристики Dorma TS Compakt :
- Регульована сила закривання - EN2, EN3, EN4
- ширина дверей - від 900мм. до 1100 мм.
- універсальність монтажу (підходить для лівих і правих дверей)
- регулювання швидкості закривання дверей в діапазонах 180° - 15° і 15° - 0°
- Фіксація відкритого положення
Характеристики
Виробник - Dorma
Країна виробник - Німеччина
Вага двері - від 40 до 120 кг(при ширині до 900 мм).
Ширина дверей - до 1100 мм.
температурний режим - від - 15С до + 40С
довжина доводчика - 205 мм.
ширина доводчика - 46 мм
висота доводчика - 40 мм.
вага доводчика - 1.2 кг
діапазон регулювання - до 180*
Колір - білий, коричневий, срібло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 120 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип важільної тяги | з фіксацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 756 ₴


