
Дверний доводчик Geze TS 3000 EN1-4 з ковзаючою(слайдовою) тягою з фіксацією, срібний
від 9 516 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TS3000 EN1-4
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Дверний доводчик Geze TS 3000
Компанія Geze є відомим світовим розробником у сфері різних дверних систем.
Головними критеріями при виборі доводчика є вага двері і сила закриття.
Великий асортимент доводчиків Geze дозволяє підібрати найкращий варіант.
Базові характеристики дверного доводчика Geze 3000:
- для дверей шириною до 1100 мм;
- дозволяє встановити кут закривання дверей у діапазон до 130*;
- зручна і настроюється регулювання швидкості і сили закривання дверей;
- вбудований заводський гідравлічний дохлоп, що дозволяє домогтися більш щільного закривання дверей і усунути небажані протяги
- функція коригування кут демпфування;
- підвищена морозостійкість, функціонує при -15*С і до +40*С;
- універсальність монтажу(підходить для лівих і правих дверей).
- тип шини доводчика – слайдовая;
- підходить для монтажу на протипожежні двері;
- комплектується шаблоном для монтажу.
Характеристики
Виробник - Geze
Країна виробник - Німеччина
вага двері - від 20 до 80 кг.
ширина дверей - до 1100 мм.
діапазон температур - від -15 ° до +40*С
працездатність - 300 тис. відкриттів
положення доводчика - верхнє
регулювання швидкості закривання - є
гідравлічний дохлоп - є
кольори - білий, коричневий, срібний, чорний, антрацит
матеріал дверей - пластик, дерево, алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Фіксація у відкритому положенні | Да |
| Розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип важільної тяги | Слайдовая |
- Ціна: від 9 516 ₴


