
Дверний доводчик Geze TS 4000 EN5-7 з фіксацією, срібний
від 16 588 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TS4000 EN5-7
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Дверний доводчик Geze TS 4000 EN5-7
Основні параметри доводчика Geze 4000 :
- популярна європейська модель для середніх дверей вагою до 160 кг включно із сталі або алюмінію відповідної товщини;
- користувач здатний на свій розсуд змінити швидкість закривання, використовуючи доводчик. Це особливо актуально для часто використовуваних приміщень, начебто офісів;
- як і в інших доводжувача Geze передбачений спеціальний дохлоп, також настроюється;
- так як модель охоплює широкий асортимент дверного полотна, можна налаштовувати зусилля – все буде залежати від ваги і габаритів вхідний конструкції;
- варіативно монтажируется на протипожежні конструкції;
- виробник включив пом'якшення в функціональний перелік, щоб уникнути грохотания та інших неприємних звуків у приміщенні;
- висока універсальність TS 4000;
- с легкостью свойственной только немецкому производителю, выдерживает особо низкие температуры до минус 30* или даже более низкие. Даже резкие перепады в короткий отрезок времени не скажутся на комфорте в вашем доме или офисе;
- тип тяги – рычажная без фиксацией;
- ходовой вариант для широких дверей – до 1600 мм;
- цвета в ассортименте: белый, бронза, серебро. Другие оттенки – по индивидуальному заказу.
- предустановленная функция фиксации – настраивается всего за несколько минут.
Характеристики
Производитель - Geze
Страна производитель - Германия
Додаткові характеристики
ширина дверей - до 1600 мм
вага двері - від 80 до 160 кг.
діапазон температур - від -30 ° до +40*С
гідравлічний дохлоп - є
фіксацій відкритого положення - є
регулювання швидкості закривання - є
тип тяги - важільна
кольори - білий, бронза, срібло
пожежостійкість - так
положення доводчика - верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 7 |
| Маса дверного полотна, до | 160 кг |
| Ширина дверного полотна | 1600 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Фіксація у відкритому положенні | Да |
| Розміри | |
| Довжина | 287 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 46 мм |
- Ціна: від 16 588 ₴

