
Доводчик дверний FRD 2000 EN5, білий
1 459 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FRD2000 EN5
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверний доводчик FRD 2000 верхнього монтажу для внутрішніх дверей
Застосування:
- Для верхнього монтажу
- Для правих та лівих стулок
- Для внутрішніх дверей будь-якого типу
- Встановлюється як на коробку дверей, так і на стулку.
Характеристики:
- Ширина дверного полотна – до 1250 мм.
- Вага дверного полотна – до 100 кг
- Сила закривання – EN5
- Кут відкривання – 180 градусів
- Регулювання - швидкість закривання, кінцевий дохлоп
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 5 |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴

