
Електричний знищувач комах (пастка для комарів) на 20 м2 LM3065
768 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3065
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електричний знищувач пастка комах на 20 м²
Електричний світильник пастка для знищення комах.
Може застосовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі (під навісом).
Ефективно застосовується проти мошок, комарів, мух, ос, метеликів, метеликів та інших інших комах.
Принцип дії:
Приваблює комах світлом двох спеціальних ультрафіолетових ламп.
Летячи до ламп комахи неминуче торкаються сітчастої перешкоди під електричною напругою і гинуть.
Переваги світильника знищувача комарів:
- не токсичний, без запаху, тобто. підійде аллергікам
- завдяки невеликому розміру можна використовувати на дачах, альтанках, терасах тощо.
- додаткове освітлення
Основні характеристики:
- Потужність споживання: 4 Вт
- Площа дії: до 20 м2
- Джерело світла: інсектицидна УФ лампа
- Кількість ламп: 1шт. х 4 Вт
- Цоколь: G5
- Живлення від мережі 220В.
- Тип монтажу: Підвісний/переносний/стаціонарний.
Комплектація:
- Світильник знищувач
- Інсектицидні УФ лампи, 2шт
- Кабель живлення
Габаритні розміри:
- Довжина: 115 мм
- Висота: 225 мм
- Ширина: 115 мм
Гарантійний термін експлуатації - 12 міс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Висота | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴



