
Дверний доводчик GU OTS-210 EN2-4 з фіксацією, срібний(сірий)
від 4 420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GU OTS-210
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Німецький концерн G-U BKS утворений в результаті злиття Штутгардської компанії Gretsch-Unitas і Вельбертской BKS GmbH є одним з найбільших в світі виробників дверної фурнітури. Продукція G-U призначена спочатку для професіоналів, і поставляється лише великим виробникам віконної і дверної продукції, доступна тепер і Вам!
Окремим напрямком концерну G-U BKS є виробництво якісної дверної фурнітури, в тому числі дверних доводчиків.
Завдяки модельному ряду, можна підібрати дверний доводчик G-U практично на будь-які двері.
Особливості і переваги
1. Універсальна схема свердління для будь-яких зусиль закривання
2. Зусилля закривання регулюється перестановкою осі коліна в кронштейні.
3. Доводчик легко монтується на дерев'яні, алюмінієві, ПВХ та сталеві двері з порожнистої рамою.
4. Витонченої форми, елегантна кришка з алюмінію.
Технічний опис
1. Кут відкривання і закривання дверей - 180° .
2. Повністю кероване закривання від будь-якого кута.
3. Плавне регулювання швидкості закривання гвинтом з гідравлічною амортизацією.
4. Регулювання швидкості закривання з допомогою другого регулювального гвинта.
5. Можливий варіант доводчика з фіксуванням коліном.
6. Поставляються як стандартний, так і доводчик з функцією фіксації дверей у відкритому стані в діапазоні кутів 70° - 150° .
7. Можлива тяга.
Застосування
Двері лівого і правого відкривання. Розташування як на стулці, так і на рамі на будь-якій стороні дверей.
Комплектація
Доводчик OTS 210 - 1 шт.
Кріпильний комплект
Інструкція по установці і шаблон для свердління
Специфікація
Верхнеподвесной дверний доводчик OTS 210 c регульованим шляхом перестановки коліна зусиллям закривання, з голчастим осьовим підшипником, з регулюванням швидкостей зачинення і захлопування різними гвинтами при будь-якому з розмірів 2-4.
Колір забарвлення корпусу і коліна - срібло, коричневий, білий (RAL 9016).
Є варіант доводчика з функцією фіксації дверей у відкритому стані в діапазоні кутів від 70° до 150° .
Базові характеристики Дверного доводчика GU OTS 210:
- устанавливается на двери различных конструкций весом от 40 до 80 кг.;
- предназначен для дверей шириной до 1100 мм.
- возможность установить необходимую скорость закрывания двери согласно вашим нуждам и предпочтениям;
- Комфортная эксплуатация при низких температурах – до – 15*С без нарушений конструкторских возможностей;
- вы также можете регулировать силу закрытия с помощью перестановки тяги;
- оснащен локтевой тягой без фиксации;
- Цвета в наличие: белый, коричневый, серебро
- возможность открывать дверь под углом до 180*;
- спеціальна система амортизації руху двері, в основі якої гідравлічний механізм;
- міцна фіксація вже зачинених дверей дозволяє забути про таке неприємне явище, як протяги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-U BKS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип важільної тяги | з фіксацією |
| Фіксація у відкритому положенні | Да |
- Ціна: від 4 420 ₴



