
Світлодіодний світильник Lemanso LM31005 "Пітон" 12W 6500K 1200LM з вимикачем та кабелем
202 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM31005
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодний світильник LM31005 є аналогом люмінесцентного світильника типу Т5, з розсіювачем, вимикачем і мережевим шнуром.
Використання світлодіодних технологій дозволяє заощадити близько 50% електроенергії в порівнянні з люмінесцентними лампами. Також значно збільшено ресурс роботи (30 000 годин).
Світлодіодний світильник LM31005 - екологічний світильник, в ньому відсутні інфрачервоні та УФ випромінювання. При включенні миттєво забезпечується рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь.
Завдяки наявності сполучних гнізд, можливий монтаж кількох таких світильників у лінію.
Особливості та переваги:
- Розсіювач із полікарбонату, стійкого до УФ
- Простий дизайн та легка безпечна установка
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус
Характеристики:
- Робоча напруга 180-265 ст.
- Потужність - 12 Вт.
- Світловий потік – 1200 Лм.
- Колірна температура – 6500 До.
- Колір білий.
- Розміри, мм – 900x33х23
- Ступінь захисту – IP20.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Довжина | 900 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Lemanso |
| Форма | Лінійна |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
- Ціна: 202 ₴
