Блок живлення SWP-NF12-120W 120Вт 12В IP20
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі SWP.
Продукція SWP відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC100-240V
Характеристики:
Виробник - SWP
Напруга - 12V DC
Потужність – 120Вт
Клас захисту - IP20
Вхідна напруга – 100-240В
Сила струму – 10A
Захист від:
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 130х97х41мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SWP |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 120 |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴
