Розумна розетка энергометр електронний Lemanso LM6348
(лічильник електроенергії в розетку, ватметр, електролічильник)
Електронний энергометр LM6348 дозволяє вимірювати споживану потужність електроприладу і обчислювати вартість електроенергії.
Ця функція допомагає відслідковувати споживання електроенергії, аналізую даний показник ви можете зменшити розмір рахунків на оплату.
Для збереження даних в пам'яті використовується акумуляторна батарея 3.6 V NI-MH.
Також за допомогою електронного энергометра LM6348 можна перевірити відповідність заявленої потужності ваших приладів фактичному споживанню електроенергії:
- освітлювальні
- нагрівальні(бойлер, електричний чайник, фен, електроплита тощо).
В електронному энергометре LM6348 можна встановити вартість 1 кіловата і дізнатися вартість електроенергії, витраченої на використання приладу).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для вуличного освітлення, Для систем поливу, Для систем водозабезпечення, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 155 мм |
- Ціна: 842 ₴

