
Лампа світлодіодна Lemanso 12W E27 1040LM 6500K А60 LM218
56 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM218
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 12W E27 1040LM 6500K А60 LM218
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM218 12W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 120Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM218:
- Температура світіння - 6500(Холодний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 60мм
- Світловий потік, Лм - 1040
- Потужність - 12Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 12 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1040 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴
