
Інвертор (перетворювач напруги) з 12VDC до 230V AC 300W чистая синусоида Lemanso LM40101
3 384 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM40101
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Інвертор(перетворювач напруги) Lemanso LM40101 призначений для перетворення постійного струму акумулятора 12V на змінний 220/230V і частотою 50 Гц.
Максимальна вихідна потужність – 300Вт
Забезпечує підвищену короткочасну потужність до 600W (для обладнання з високими пусковими струмами: холодильник, ін.).
Комплектація інвертора Lemanso LM40101:
- інвертор;
- кабелі підключення до АКБ;
- інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Колір | Синій |
| Вихідна напруга | 220/230 В |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Напруга живлення | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 384 ₴