
Інфрачервона лампа 250W E27 LM3012
357 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3012
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Інфрачервона лампа 250W E27 LM3012
Інфрачервона лампа Lemanso LM3012 застосовується для обігріву тварин, птахів і рептилій
Принцип дії лампи полягає в перетворенні споживаної енергію в теплову, для обігріву тварин інфрачервоним випромінюванням.
Після включення лампа швидко розвиває максимальну температуру. Дзеркальний відбивач фокусує всю теплову енергію в заданому напрямку
Червоний колір колби забезпечує комфортний м'яке світло, не дратівливий тварин.
Галузь застосування:
- обігрів курників, інкубаторів, а також маленьких курчат
- обігрів свинарників
- обігрів тераріумів
Переваги інфрачервоної лампи LM3012:
- швидкий розігрів і отримання тепла відразу після включення
- висока ефективність. тепло протягом 2 хв досягає об'єктів і предметів, починаючи інтенсивний прогрів.
- не знищує кисень
- під час роботи відсутні специфічні неприємні запахи
Рекомендації:
- Розміщувати лампу необхідно з протилежного боку від поїлок, щоб краплі води не потрапляли на лампу, тому що можуть вивести її з ладу.
- Необхідно використовувати керамічний патрон.
- Для забезпечення автоматичної роботи і установки правильного часу роботи обігріву необхідно підключати через таймер
Товар відвантажується по 100% передоплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Потужність | 250 Вт |
| Колір світіння | Інфрачервоний |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Інфрачервона |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 118 мм |
| Довжина | 170 мм |
- Ціна: 357 ₴
