Декоративна світлодіодна лампа лампа з ефектом свічки
Лампа світлодіодна Lemanso 10W E14 2700K C35B
Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Характеристики:
- Потужність - 10Вт
- Цоколь - E14
- Температура світіння - 2700
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 10 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴

