
Світлодіодний прожектор 100Вт 9000LM 6500К IP65 Lemanso LMP97-100
1 551 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP97-100
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний прожектор 100Вт 9000LM 6500К IP65 Lemanso LMP97-100
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Даний прожектор ідеально підходить для підсвічування стадіонів, стоянок, автосалонів, освітлення дворів, садових ділянок, ландшафтне підсвічування, реклама, підсвічування газонів.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
- Тип - світлодіодний прожектор
- Виробник - Lemanso
- Напруга живлення - 175-265В
- Потужність - 100 Вт
- Світловий потік (лм) – 9000
- Колір корпусу – чорний
- Матеріал корпусу – алюміній, скло
- Колір світіння - холодний білий
- Ступінь захисту - IP65
- Кут розсіювання 120 °
- Габарити 260х200х70 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | LED module |
| Розміри | |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551 ₴