
Світлодіодний прожектор із датчиком руху 50W 6500K IP65 4000LM Lemanso LMPS57
551 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMPS57
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний прожектор із датчиком руху 50W 6500K IP65 4000LM Lemanso LMPS57 - потужне джерело освітлення з датчиком руху.
Призначений для освітлення територій, тротуарів, будмайданчиків, дворів, парковок тощо. Завдяки використанню світлодіодів досягається велика економія порівняно із звичайними лампами розжарювання – до 90%, щодо люмінесцентних ламп та енергозберігаючих – до 50-70%.
Переваги:
- Економія коштів за рахунок низького рівня споживання електроенергії
- Встановлення напрямку світла під необхідним кутом
- Герметичний корпус ІР65 (захищає прилад від попадання вологи та пилу)
- Безпечний - не містить ртуті та шкідливих випромінювань
- Мінімальний розмір, при потужному світінні;
- Тривалий термін експлуатації, без додаткового обслуговування;
- Легкість монтажу на будь-яку поверхню (накладну).
Характеристики:
- Особливості - датчик руху
- Відстань виявлення – 6-8 м
- Напруга живлення: 175 - 265 В
- Потужність – 50 Вт
- Світловий потік – 4000 Лм
- Колір світіння - Холодний білий 6500 К
- Колір чорний
- Ступінь захисту - IP65
- Матеріал – метал, скло
- Розмір – 203х150х24мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для ЖКГ |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 20.3 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 2.4 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Датчик руху | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551 ₴
