
Світлодіодна Led панель Lemanso 18W 1620LM 4500K Стелс (універсальний монтаж) LM1075 кругла
129 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM1075
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник LED панель Lemanso Стелс 10W 900LM 4500K LM1075 круглий з універсальним монтажним розміром: 70мм
Даний світильник LM1075 від компанії Lemanso має дуже низьке енергоспоживання 10W і забезпечує світловий потік в 900 LM з колірною температурою світіння 4500K, що є яскравим нейтральним білим світлом.
Світлодіодний світильник Lemanso LM1075 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах. Світильник Lemanso LM1075 має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Вбудований
- Напруга мережі - 85~265 B
- Потужність лампи – 10 Вт
- Колір світіння - Нейтральний (4500K)
- Світловий потік – 900 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Висота – 18 мм
- Діаметр – 90 мм.
- Універсальний монтажний діаметр - 70мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Колірна температура | 4500K |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Діаметр | 90 см |
| Висота | 18 см |
| Вага | 100 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Ширина (діаметр) (мм) | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴

