
Лампа світлодіодна Lemanso 9W E27 1080LM 6500K С37 LM3054
56 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3054
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 9W E27 1080LM 6500K С37 LM3053
Світлодіодна лампа Lemanso LM3054 9W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 90Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3054:
- Температура світіння - 6500K (Холодний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 37мм
- Світловий потік, Лм - 1080
- Потужність - 9Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 90 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴
