
Світлодіодна смуга 500мм 9W 6500K 12V IP20 Lemanso LMA9308 біла
66 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMA9308
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна смуга 500мм 9W 20LM 6500K 12V IP20 Lemanso LMA9308 біла
Смуги дозволяють самостійно планувати підсвічування і значно економити на ньому.
Використовується як стандартна світлодіодна стрічка.
Ріжеться кратно 3 діодам у спеціальних місцях.
Для підключення потрібен блок живлення 12V.
Характеристики:
- Напруга живлення - 12В
- Довжина стрічки – 500мм
- Колір світіння стрічки: Білий
- Кількість діодів – 72led/м
- Тип світлодіодів - SMD 2835
- Світловий потік – 20Лм/LED
- Температура світіння – 6500К
- Ступінь захисту - IP20
- Особливості – алюмінієвій основі, самоклеючі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 9 Вт |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 20 |
| Потужність | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴
