
Світлодіодна Led панель Lemanso 36W 3500LM 4500K Стелс (універсальний монтаж) LM1084 кругла
291 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM1084
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник LED панель Lemanso Стелс 36W 3500LM 4500K Стелс (універсальний монтаж) LM1084 круглий універсальним монтажним розміром: 50, 80, 110, 150, 170, 200мм
Даний світильник LM1084 від компанії Lemanso має дуже низьке енергоспоживання 36W і забезпечує світловий потік в 3500 LM з колірною температурою світіння 4500K, що є яскравим нейтральним білим світлом.
Світлодіодний світильник Lemanso LM1084 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах. Світильник Lemanso LM1084 має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Вбудований
- Напруга мережі - 85~265 B
- Потужність лампи – 36 Вт
- Колір світіння - Нейтральний (4500K )
- Світловий потік – 3500 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Висота – 21 мм
- Діаметр – 225 мм.
- Універсальний монтажний діаметр - 50, 80, 110, 150, 170, 200мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 36 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Колірна температура | 4500K |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 см |
| Ширина | 225 см |
| Діаметр | 225 см |
| Висота | 21 см |
| Вага | 100 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (діаметр) (мм) | 225 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴
