Лампа світлодіодна Lemanso 8W E27 850LM 6500K А60 LM262
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM262 8W використовується для освітлення приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 80Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM262:
- Температура світіння - 6500K (Холодний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 60мм
- Світловий потік, Лм - 850
- Потужність - 8Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 8 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

