
Лампа світлодіодна Lemanso 1W E27 60LM S14 LM3078 зелена
56 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3078
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 1W E27 60LM S14 LM3078
Світлодіодна лампа Lemanso LM3078 1W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Найчастіше використовується у гірляндах.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 10Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3078:
- Колір світіння - зелений
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр - 44мм
- Світловий потік, Лм - 60
- Потужність - 1Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 10 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Колір світіння | Зелений |
| Кут свічення | 270 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 60 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴
