
Нічник Метелик 3 LED Lemanso NL100, білий
85 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NL100
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нічник Метелик 3 LED Lemanso NL100, білий
Нічник Lemanso Метелик - невеликий декоративний світильник для підсвічування темних приміщень, полегшує орієнтування, тим самим захищає від травм.
Малопотужний та не яскравий щоб не сліпити у темряві та не турбувати сплячих у приміщенні людей.
Характеристики:
- Напруга живлення - 220 - 240В
- Електрична потужність –3х0,5Вт
- Особливості – вимикач на корпусі
- Ступінь захисту - IP20
- Колір світіння - білий
- Матеріал – пластик
- Розмір – 73х58х60мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1.5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

