
Смарт світильник LED 26W 4500K 2080LM "Рим" IP20 Lemanso LM35001
790 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM35001
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник смарт LED 26W 4500K 2080LM "Рим" IP20 Lemanso LM35001 - це керований світлодіодний світильник. Даний освітлювальний прилад використовується в житлових приміщеннях як основне джерело освітлення. Високотехнологічна альтернатива традиційним люстрам та іншим освітлювальним засобам. Увімкнення, вимкнення та керування світильником здійснюється за допомогою пульта.
Монтаж накладної встановлюється на горизонтальні та вертикальні поверхні. Після встановлення не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника (товару) – Smart світлодіодний світильник
- Серія світильника – Рим
- Напруга живлення - 180 - 265В
- Потужність лампи – 26 Вт
- Колір світіння - Нейтральний (4500К)
- Світловий потік – 2080 Лм
- Ступінь захисту - IP20
- Матеріал – Пластик
- Форма – Кругла
- Колір - білий
- Розмір світильника – 340х340х110
- Розмір бази – 300х300мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 26 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Потужність | 26 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 2080 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 см |
| Ширина | 340 см |
| Висота | 110 см |
| Вага | 200 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Ширина (діаметр) (мм) | 340 |
| Управління | Пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴