
Світлорегулятор (реостат) врізний 400Вт Lemanso LMR1114, кремовий
174 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMR1114
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Врізний світлорегулятор (реостат) серії "Сакура" Lemanso LMR1114 - поворотний регулятор з максимальним допустимим навантаженням 400 Вт, використовується для плавного регулювання рівня освітленості або іншого навантаження в приміщенні.
Характеристики:
- Ступінь захисту - IP20
- Потужність навантаження – 400Вт
- Серія - Сакура
- Спосіб монтажу - врізний (прихований)
- Тип вимикача – одинарний
- Застосування - для плавного включення / вимкнення
- Колір - кремовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип вимикача | Поворотний |
| Тип диммера | Поворотний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Максимальне навантаження на лінію | 400 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Основні атрибути | |
| Кількість роз'ємів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴
