
Світлодіодний ліхтар Lemanso 8W 6500K 150lm IP44 c USB LMP91
329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP91
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний акумуляторний прожектор (ліхтар) Lemanso 8W 6500K LMP91 - компактний світлодіодний світильник з можливістю роботи від акумулятора (якщо відсутня електроенергія). Зручна модель даного переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення, заміських поїздок, туристичних походів, рибалок і т.д.
Світлодіодний акумуляторний прожектор (ліхтар) Lemanso LMP91 має невелику вагу та розмір, оснащений зручною ручкою-підставкою, завдяки якій дозволить встановити його під будь-яким кутом.
Ліхтар заряджається від USB
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Комплектація:
- Прожектор
- один акумулятор 1200mAh;
- кабель для заряджання USB-microUSB .
Характеристики:
- Споживання - 1 x 1200mAH
- Потужність - 8Вт
- Світловий потік - 150Лм
- Кількість діодів - COB
- Температура світіння – 6500К (холодний)
- Час роботи – 4 години
- Способи заряджання - USB
- Розмір - 190х130х45 мм
- Ступінь захисту - ІР44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 8 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Світловий потік | 150 лм |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор, Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат лінзованной |
| Тип світлодіодів | COB |
| Розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Аварийный |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴

