
Підвіс металевий для LED ламп E27 100*20мм 1.5м Lemanso LMA3220, золото-чорний
320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMA3220
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс металевий для LED ламп E27 100*20мм 1.5м Lemanso LMA3220, золото-чорний
Підвісний світильник (підвіс) - це світильник, що має один або кілька плафонів на довгому тросі або шнурі. Підвіска може регулювати необхідну висоту.
Найчастіше використовуються для підсвічування приміщень у стилі «лофт», а також у барах, ресторанах та на кухні над обіднім столом.
Характеристики:
- Потужність лампи максимум – 25 Вт
- Напруга живлення - 220-240В
- Ступінь захисту - IP20
- Патрон - E27
- Довжина кабелю – 1.5 м
- Розмір плафона – 100х20мм
- Колір – золото-чорний
- Матеріал – метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Lemanso |
| Колір плафона | Чорний, Золотистий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴