
Майданчик для треків накладний овальний ABS Lemanso LM3229 вогнестійкий, чорний
108 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3229
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овальний накладний майданчик для трекових світильників 2WAY Lemanso LM3226 для зручного монтажу трекових світильників.
Характеристики:
- Тип – Комплектуючі до трекових світильників
- Форма – овал
- Ступінь захисту – IP20
- Технічні особливості - вогнестійка
- Колір - чорний
- Довжина – 200мм
- Ширина - 50мм
- Висота – 25мм
- Матеріал – пластик(ABS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Встановлення | Стельова, Настінна, Настінно-стельовий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Lemanso |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴