Основа для світильника індивідуальна кругла (чорна, біла, сіра)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 125 мм |
| Цвет | чорний, срібний, білий |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 250,32 ₴
