Підсвітка дзеркал-картин LED "ALBATROS-6" 6W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою |
| Колір | Хром |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 6 |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 555 мм * 108 мм * 55 мм |
| Світловий потік | 500 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833,94 ₴
