
Світильник садово-парковий "DEFNE-4" Е27 стовпчик
1 011,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-004-0004-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник садово-парковий "DEFNE-4" Е27 стовпчик - використовується для зовнішнього декоративного освітлення під'їзних доріжок, оформлення територій кафе, ресторанів, приватних будинків, а також інших.
Патрон Е27 керамічний з латунними контактами та ущільнювачем з термостійкої гуми.
Світильник DEFNE-4 встановлюється на поверхню
Як джерело світла використовується світлодіодна лампочка Е27 (у комплект не входить), максимальна потужність – 60Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 7.6 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий + мат. хром |
| Потужність | max.60 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 76 мм* 500 мм * 110 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011,04 ₴