Світильник аварійний "ZOFF"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 1.5 |
| Розміри (ДхШхВ) | 360мм*195мм*30мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 12W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип светодиодов | LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 728,28 ₴
