Світильник настільний LED "MERVE" 5 W (жовта, голуба, рожева)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | диммерується; має сенсорний вимикач; |
| Колір | жовта, голуба, розова |
| Колірна температура, К | 4600 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 401 мм * 301 мм |
| Світловий потік | 300 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817,95 ₴
