Світильник фасадний "MESE" настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Мощность | 5.5 |
| Угол рассеивания | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 300мм * 65мм * 90мм |
| Срок эксплуатации | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4100 К |
| Тип светодиодов | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Информация для заказа
- Цена: 1 262,52 ₴
